A touch of Style 

WITH   TUTTESTETICA

Sherbime Profesionale

Permiresoni look-un tuaj me opcione nga me te ndryshme trajtimi

Ne mendojme qe trajtimi apo kura per  trupin nuk jane thjeshte mode e siperfaqshme por nje nevoje e brendshme e cdo njeriu per te vleresuar veten dhe per te permiresuar gjendjen shpirterore. Te kujdesesh per trupin tend eshte nje dhurate qe i ben vetes per te jetuar me qete, per tu ndjere me mire. Ne merremi me ju dhe trupin tuaj; ju relaksojme, ju heqim cdo tendosje muskolare, ju shkarkojme tensionet nga dita e lodhshme, ju ndihmojme te ngreni me lart gjendjen tuaj shpirterore.

Zgjedhje nga me te ndryshmet ne sherbimin tuaj

Ne jemi nje Qender Estetike Multiple qe ofrojme nje game te gjere sherbimesh qe fillojne me trajtimin e fytyres, te lekures, fisioterapi dhe masazhe, pedikyr, manikyr, palester etj. Ne gjithe keto vite aktivitet ne kemi zhvilluar punen tone me sukses, te cilin ia dedikojme sigurisht marredhenieve dhe besimit reciprok me klientin, por edhe punes cilesore te specialisteve tane. 

 

Kujdesuni me shume per veten tuaj

TUTTESTETICA

Hidhini nje sy Produkteve tona Blini Tani

Disclaimer

TUTTESTETICA offre ai suoi clienti un chiaro patto che assume un rapporto a favore del cliente in termini di qualità e tempi di fornitura. 

TUTTESTETICA considera il rapporto con il cliente un problema primario.

Contact Details

Rruga Nikolla Tupe
1001 Tirane, AL

tel: 04 2243691     Cel: +355 672080527 

Email: info@tuttestetica.al
Website: www.tuttestetica.al